bootstrap buttons

Jedz, trenuj, marz!

Dieta pozwoli Ci żyć w zdrowiu, trening z upragnioną sylwetką! :)

Dlaczego trening? 

Co daje aktywność fizyczna? Czym jest sport w codziennym życiu?

Trening

Trening to pewien czas w ciągu tygodnia, miesiąca, a nawet życia, który poświęcasz na wyciskanie, skakanie, podciąganie, czy unoszenie pewnych ciężarów. To czas kiedy pokonujesz jakieś odległości i to w określonym czasie. To czas kiedy pokonujesz własne słabości, granice i rośniesz w siłę - fizyczną i psychiczną.

Dlaczego ćwiczyć?

Ćwiczenia pomagają Ci uporać się z tkanką tłuszczową, pokazują Ci, że  nie musisz codziennie  budzić się obolały, a wyjście ze znajomymi na Morskie Oko nie musi kończyć się zadyszką. Trening pokazuje, że przysiad może być do ziemi, a palcami można dotknąc stóp kiedy wykonujesz skłon :) A przede wszystkim- pozwala Ci odczuwać radość i pokazuje, że można być radonym, nawet gdy za oknem szaro i ponuro!

Co daje aktywność?

Ćwiczenia dają Ci poczucie kontroli- nad własnymi emocjami, ciałem i życiem. Ćwiczenia pozwalą Ci wykorzystać nagromadzoną złą energię na uzyskiwaniem nowych rekordów w treningach, na pokonywanie własnych granic! Aktywnośc pozwala Ci poznać własną siłę, która drzemie ukryta.. pozwala poznać samemu sobie ile rezerw energii i siły mamy w sobie :)

Dlaczego ćwiczyć z Trenerem?

Nikt nie jest alfą i omegą. Pierwsza wizyta przypadkowej osoby na siłowni wygląda mniej więcej tak: orbitrek/bieżnia, kilka maszyn i pytanie: do czego służą?, znowu bieżnia i do domu.. Dlatego jest trener! Dlatego Royal Diet dbając nie tylko o dobrą diete chce pomóc Ci poznać siłownię, jej tajniki i pokazać Ci jak powiniec wyglądac prawidłowy trening :) 

Nie czekaj! Zrób pierwszy krok!

Nie oczekuj, że efekty przyjdą same! Zrób ten pierwszy krok i daj sobie szansę! 
Zmiana nawyków żywieniowych, wdrożenie aktywności fizycnej- to kroki które przyniosą Ci tylko i wyłącznie radość i satysfkację :) To kroki, które pokażą Ci, że zdrowe życie to najlepsze życie!

Tutaj nas znajdziesz