bootstrap builder

Odpowiednia dieta=100% sukcesu

Jako dietetycy z doświadczeniem wiemy, że odpowiednie żywienie jest gwarancją zdrowia i zachowania pełnego komfortu życia. Wiemy również, że często dieta kojarzy się z katorgą.. a tak wcale nie jest! Zaufaj nam i przekona się sam! :)

Kim jesteśmy?

Royal Diet to nowoczesna poradnia dietetyczna, która zlokalizowana jest na terenie Bielska-Białej, przy ulicy Cyniarskiej. W swojej ofercie posiada również konsultacje i opiekę żywieniową online.

Poradnię tworzą osoby młode, które z pasji zajęły się dziedziną dietetyki. Ukończyły studia na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach na kierunku dietetyka kliniczna oraz wiele kursów doszkalających.

Codzień doszkalają się na różnych seminariach i wykładach, bo rozumieją, że człowiek uczy się całe życie, a zamknięcie się tylko w jednej teroii nie może przynieść rozwiązania na wszystko.

Dzięki szkoleniom są świadome, że nie istnieje jedno skuteczne rozwiązanie na wszystko i na świat, ludzi i ich problemy należy patrzeć szeroko nie zamykając się w jednych regułach.

Royal Diet pragnie szczerzyć wśród społeczeństwa zdrowe nawyki żywieniowe, uczyć jak żyć aktywnie i zdrowo, a jednocześnie przestrzegać przed katowaniem się nadmierną ilością treningów, czy dietą opartą na liściu sałaty i pomidorze! 

Wie, że droga do zdrowia nie opiera się tylko i wyłącznie na ograniczaniu do minimum.

Chce pokazać jak świadomie podjemować zdrowe decyzje, prawidłowo komponować posiłki dla siebie i rodziny.

Co nas wyróżnia?

* Royal diet to dietetyk kliniczny po studiach, nie po kursie. Dietetyk kliniczny, który wiele lat uczył się jak leczyć ludzi, jak pomagać im wychodzić z zaburzeń odżywiania, otyłości, czy wspomagać organizm ws chorobach autoimmunologicznych.

* Royal Diet to trener personalny z doświadczeniem i wieloma kursami. To osoba, która chce przede wszytskim nauczyć Cię radości z aktywności fizycznej, poprawności wykonywania ćwiczeń. To osoba, która chce byś poprzez zainteresowanie poprawił swoją sprawność fizyczną, a co za tym idzie wygląd sylwetki.


* Royal Diet to zgrany zespół, który chce pokazać światu, że dieta to przyjemnośc i komfort życia. Pomaga zachować zdrowie, humor i radość życia.

* Dodatkowo- poradnia nie zamyka się w kanonach jadłopisu. Opracowała kilka systemów pracy, tak aby każdy podopieczny mógł wybrać taki rodzaj planowania posiłków, który będzie odpowiedni właśnie dla niego i jego trybu życia.

Royal Diet chce po prostu pomagać i uczyć! :)

Zaufaj nam!

Zaufaj nam i daj sobie pomóc! 

Wspólnie na pewno znajdziemy rozwiązanie na Twoje problemy i doprowadzimy Cię tam gdzie pragniesz być :)

Musisz tylko wykazać chęć działania i zmian :)

Tutaj nas znajdziesz